Natūralus išgrynintas baltymas, išskiriamas bakterijos Clostridium botulinum ir jau daugybę metų naudojamas medicininiais tikslais. Anksčiau jis buvo itin plačiai taikomas oftalmologijoje, neurologijoje, pediatrijoje, o pastaraisiais metais įgavo ypatingą reikšmę kosmetologijos bei estetinės dermatologijos srityse.
Botulino toksinas – plačiai pasaulyje paplitusi medžiaga, naudojama mažinti raukšles, kurios formuojasi dėl nuolatinio veido raumenų judėjimo. Botulino toksinas sukelia raumens paralyžių: jis jungiasi prie raumens ir nervinės ląstelės jungties receptorių ir sustabdo nervinio impulso perdavimą. Raumuo nebesusitraukia, todėl raukšlių formavimasis laikinai sustabdomas. Botulino toksino injekcijomis galima koreguoti raukšles kaktoje, aplink akis ir lūpas.
Botulino toksino injekcijos yra paprasta, nechirurginė procedūra, atliekama sušvirkščiant injekciją, sudarytą iš botulino toksino ir kitų sudedamųjų dalių, į tas veido sritis, kuriose formuojasi raukšlės ir kurias siekiama sumažinti. Botulino injekcijos yra beveik beskausmės, trunkančios vos keletą minučių, o rezultatas pradedamas matyti po 3-4 parų. Botulino injekcijos yra Jums tinkama procedūra, jei skundžiatės mimikos raukšlėmis kaktoje, aplink akis ir norite jas pašalinti. Nuo botulino toksino injekcijų reikėtų susilaikyti, jeigu gydomojoje zonoje ar greta jos yra infekcija.

Nerekomenduojama

Nėsčioms ir kūdykį maitinančioms moterims
Esant ūmioms odos ligoms, lėtinių odos ligų paūmėjimui
Esant kraujo krešėjimo sutrikimams
Sergantiems kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz: epilepsija)
Iš karto po operacijos

Kainos

Botulino toksino injekcijos
nuo 90.00€
 • Eliclinic

  Sekite mus

  Eliclinic  Eliclinic

 • ELICLINIC

  Tel: +370 643 00 727
  Adresas: S. Neries gatvė 109 (priešais viešojo transporto žiedą) Vilnius
  Darbo laikas: I -VI 09:00–20:00
  Privatumo ir slapukų politika