Dėl amžiaus atsiradusių raukšlių mažinimui ir veido struktūros korekcijai naudojami hialurono rūgšties užpildai. Hialiurono rūgštis (HR) – tai angliavandenis, natūraliai randamas visame žmogaus kūne. Hialurono rūštis randama tiek išoriniame, tiek vidiniame odos sluoksnyje. Žmogaus organizme hialurono rūgštis jungiasi su vandeniu ir tampa klampia medžiaga, panašią į želę ar gelį.
Hialiurono rūgštis organizme atsakinga už vandens transportavimą bei paskirstymą audiniuose: tai idealus vandens tiekėjas, savotiškas drėgmės magnetas. Ši rūgštis sugeba atskirti audinius, kuriems drėgmės reikia mažiau (arba jos visai nereikia), o kuriems – jos reikia daugiau, ir laiku perskirsto šį balansą. HR atsakinga ir už drėgmės išlaikymą: hialurono rūgštis suriša vandenį tarpląstelinėje erdvėje, tuo pačiu padidindama audinių pasipriešinimą suspaudimui. Ši rūgštis yra plačiai naudojama odos priežiūros prie monėse, kaip drėkiklis.
Hialurono rūgštis išlaiko odą drėgną, jauną ir sveiką. Kolagenas išlaiko odą elastingą, o hialurono rūgštis maitina kolageną. Senstant hialurono rūgšties gamyba odoje lėtėja, todėl oda praranda elastingumą, suglemba, formuojasi raukšlės. Hialurono rūgšties injekcijomis galima koreguoti veido ovalą, lūpų tūrį ir formą, užpildyti susiformavusias raukšles aplink akis, lūpas, kaktoje ir kitose vietose. Injekcijoms naudojama laisva ir stabilizuota hialurono rūgštis. Stabilizuota hialurono rūgštis naudojama, kai norima užpildyti raukšles ir formuoti veido ovalą arba kitas struktūras. Kadangi hialurono rūgšties molekulės turi stiprių vandenį sulaikančių savybių, norint odai suteikti drėgmės ir elastingumo be siekiant ją išlyginti gali būti naudojami preparatai su laisva hialurono rūgštimi (mezoterapijos, biorevitalizacijos procedūrų metu).

Nerekomenduojama

Nėsčioms ir kūdykį maitinančioms moterims
Esant ūmioms odos ligoms, lėtinių odos ligų paūmėjimui
Esant kraujo krešėjimo sutrikimams
Sergantiems kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz: epilepsija)
Iš karto po operacijos

Kainos

Hialiurono rūgšties injekcijos
nuo 140.00€
 • Eliclinic

  Sekite mus

  Eliclinic  Eliclinic

 • ELICLINIC

  Tel: +370 643 00 727
  Adresas: S. Neries gatvė 109 (priešais viešojo transporto žiedą) Vilnius
  Darbo laikas: I -VI 09:00–20:00
  Privatumo ir slapukų politika