Tai natūrali injekcinė veido procedūra, skatinanti kolageno ir elastingo gamybą. Šios medžiagos stabdo veido senėjimą ir skatina odos regeneraciją.

PRP procedūra (plazmoliftingas) tai natūralus produktas, sukurtas iš paties paciento kraujo. Nedidelis kiekis kraujo yra paimamas iš paciento venos į sterilų mėgintuvėlį, dedamas į specialią centrifugą kur atskiriami baltieji ir raudonieji kraujo kūneliai, paliekant išgrynintą kraujo plazmą su trombocitais, kurių kiekis yra kelis kartus didesnis nei paprastai būna kraujyje. Tokia paruošta plazma vadinama trombocitais praturtinta plazma (PRP Trombocitai – tai kraujo ląstelės, dalyvaujančios žaizdų gijime ir stimuliuojančios naujų ląstelių susidarymą. PRP, suleista į odą, aktyvina jūsų pačių kolageno ir elastino sintezę, skatina audinių atsinaujinimą – visa tai natūraliu būdu atjaunina odą: sumažėja raukšlelių skaičius, oda tampa lygesnė, skaistesnė, stangresnė.
PRP procedūra yra visiškai natūrali, naudojamas savas (autologinis) kraujas Pabrėžtina, kad užpildai, botulino toksino injekcijos, lazerinės procedūros gali būti taikomos derinyje su PRP tam, kad užtikrinti visokeriopą ir optimaliausią odą atjauninantį efektą.

Paskirtis

Odos atjauninimui (raukšlės, odos stangrumui išgauti, odos papilkėjimui, spalvos netolygumui)
Plaukų slinkimo gydymui
Žaizdų gijimo skatinimui
Randų gydymui
Pigmentinių dėmių gydymui

Nerekomenduojama

Nėsčioms ir kūdykį maitinančioms moterims
Esant ūmioms odos ligoms, lėtinių odos ligų paūmėjimui
Esant kraujo krešėjimo sutrikimams
Sergantiems kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz: epilepsija)
Esant vieno iš mezoterapijos komponentų netoleravimui


Procedūros efektas pradedamas matyti po 3-4 sav. ir degeneraciniai procesas tęsiasi ilgą laiką. Dažniausiai rekomenduojamos 2-3 PRP procedūros su 1-2 mėn. pertrauka. Rekomenduojama kartoti kas 6-12 mėn.
PRP procedūros gali būti kombinuojamos ir su kitomis jauninančiomis procedūromis: botulino toksinu, užpildais, lazerinėmis procedūromis.

Kainos

PRP injekcijos
nuo 180.00€
 • Eliclinic

  Sekite mus

  Eliclinic  Eliclinic

 • ELICLINIC

  Tel: +370 643 00 727
  Adresas: S. Neries gatvė 109 (priešais viešojo transporto žiedą) Vilnius
  Darbo laikas: I -VI 09:00–20:00
  Privatumo ir slapukų politika